02.10.2009 : “Special Delivery” koncerts


Esmu 10 dienu ceļojumā Igaunijā: Ainaži – Viljandi – Rapla – Hagudi – Tallina – Haapsalaa – Hiiumaa – Saaremaa – Paarnu – Ainaži.

Pēdējais vakars, mani uzņem Mari savas tantes mājā. Nez kā būtu, ja tante būtu mājā. Tante neatbalsta tādu nestandarta ceļošanu. Bet par to domāsim citreiz.

Vakarā Mari ies uz baznīcu, kur spēlēs ASV grupa “Special Delivery”, jo viņas draugs Ilimars šo grupu visur pavada un filmē koncertu.

Ejam uz baznīcu, grūti iedomāties, ka šajā mājā būtu baznīca, drīzāk izskatās pēc padomju laiku skolas. Aktu zālē novietots altāris, ir estrāde, kurā grupas dalībnieki skaņo savu aparatūru. Esam atnākuši pirms koncerta sākuma, tā kā vērojam visu no A līdz Z.

Manu uzmanību piesaista gleznas, kas izvietotas pie zāles sienām. It īpaši šī… vairums cilvēku izvēlas tieši šos spožos piedāvājumus, bet nolaistai sētai iet ar lielu līkumu. Lai gan, iespjams, tieši aiz šīs necilās ārienes ir apsolītā mīlestība…

Baznīcas sienas glezna Kuressaare.

Baznīcas sienas glezna Kuressaare.

Uz koncertu gan vairāk ieradušies jaunieši, bet iespējams tā arī ir šīs grupas mērķauditorija. Dziesmas varētu patikt ikvienam jaunietim. Arī man dažas patika.

Ik pa brīdim starp dziesmām, kad solisti pūtināja savu balsi vai vienkārši atvilka elpu, tad daži cilvēki dalījās ar savu dzīves pieredzi – sūrumu, rūgtumu un atgriešanos caur savu pestītāju. Stāstīja, kā pestītājs palīdzējis nostāties uz savām kājām un turpinām savu dzīvi.

Šķiet ikvienam ir ko pastāstīt, bet ne visi ir gatavi runāt, un retais spēj uzklausīt.

Kad koncerts bija beidzies un jaunās dāmas bija saņēmušas grupas līdera autogrāfus, tad visi novāca savu tehniku. Pirms došanās projām, kad jau visi darbi bija apdarīti, visi sēdās pie galda, lai padzertu tēju un apēstu sagādāto kliņģeri. Tā kā Mari palika pie Ilimar un Ilimar ir jāpaliek kopā ar grupu, tad arī es piebiedrojos uz kliņģera ēšanu.

Tāds labs pasākums… vēls vakars, bet rīt jau mājupceļš… pēc plāna = jātiek līdz Latvijai – Ainažos 😉

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s