04.05.2011 : pēc leduskalniem jeb Saulkrastu velomuzejs


2011.gada 04.maijs
Brauciens uz Saulkrastiem ķert leduskalnus (nenoķērām 😦 ), apskatīt velomuzeju.
Dalībnieki: … (tik daudz un visus nepazīstu… tāpēc tukšā)

Jā, pirms divām nedēļām biju braucis garām ar velo un redzēju lielus lielus ledus kalnus. Tāpēc arī bija naiva cerība vēlreiz nokļūt saulkrastos un iemūžināt ledus kalnus. Jūrmalā ledus kalni jau arī pirms tām nedēļām bija pazuduši.

Tiekamies tik neierasti man ierasti “Veloprieks” biedriem vietā – pie Brīvības pieminekļa. Ne uz WC aiziet, ne papildināt enerģijas krājumus.

Vienmēr un visur rullē “Statoil”. Bet tas jau ir cits stāsts.

Esam gana daudz dalībnieki. Brauciens tāds salīdzinoši mierīgs, tik brīžam kāds piebremzē un tad tāds šoka stāvoklis. Bija arī man tāds stāvoklis, kad nospļāvos un pametu grupu un braucu viens drošā attālumā.

Pauze. Rimi - desas.

Pauze. Rimi – desas.

Pirms saulkrastiem pabrauc garām velosportists. Skaidra lieta, trennējas. Brauc ātri, bet ne tik ātri, lai nepanāktu. Iesēžos viņam astē. Viņš mani aizvelk līdz Lukoil benzīntankam, tur pasaku paldies par riteni un piestāju benzīntankā. Nomazgāju seju, padzeros. Pat velosipēdu nepieslēdzu. Laimējās – neaizbrauca.

Saulkrastu pludmalē iznākam pie Baltās kāpas, vēl uztaisām pāris kopbildes, palīdz citas sievas. Acīmredzami, pludmalē nekādu sniega/ledus kalnu nav. Dodamies uz Velomuzeju.

Velomuzejs. pluss un mīnuss 😉

‘Tālāk piebraucam pie Zvejniekciema ostas, tad pie-skultes mežiņā, pie tiltiņa – avotiņš. Uzpildām dzerampudeles, braucam uz Skulti. Kaspars uzaicina savā dārzā. Desas iepirktas, tad tik uguni kurt un iesmiņus gādāt.

Jau braucot uz dārzu, atpazīstu iepriekš redzētas vietas – kartinga trase, un tas līkums, un šī māja. Ha ha, esmu te bijis. Nu ne gluži iekšā dārzā, bet tepat vien aiz žoga. Tātad tā tam bija jānotiek. Interesanti cik tā pasaule ir maza.

Lielākais vairums apsēdies uz terases un atslābis. Ne celties, ne velties nevēlas. Bet ar pēdējiem spēkiem tomēr notiesā pusdienlaika desiņas. Tālāk dodamies uz Skultes dz.staciju.

Kādi pieci no mums izlemj doties pašu spēkiem uz Rīgu. Atceros, ka brauca Zanda, Kristīne, Andis R., Jānis O.? (varbūt) un Edgars. Zandu atstājam Baltezerā un tad jau kur nu kurais.

Lai labi ripo!

Advertisements

4 comments

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s