18.06.2011 : Tukums – Kandava.


Domubiedru “Veloprieks” velobrauciens Tukuma pusē! Tiekamies visi Tukums1 dzelzceļa stacijā. Kristīne sadrukājusi lapiņas ar apskates objektiem un tekstu par tiem. Tā kā uzturos Tukumā, tad man tiek tas gods izrādīt apskates objektus. Apskatos lapiņā – skaidrs, un braucam uz nākošo apskates objektu. Veiksmīgi sazīmēju visus apskates objektus.

Tālāk dodamies uz otro Tukuma apli, pie kura satiekam Kristapu H. un Zani H. Turpinām ceļu Sātu virzienā. Vēl kāds mīkstais, neliela pauze un atkal dodamies ceļā.

Brīnumainā kārtā baznīca ir vaļā un varam arī to apmeklēt. Apskatām visu ko vien sirds kāro, uzkāpjam arī tornī. Tālāk piebraucam pie Zemītes baznīcas.  Divas sievas gados sēž pie baznīcas. Pamana mūs un slienas kājās. Abas klibas. Laipni aicina mūs iekšā un stāstīs mums par baznīcas dzīvi.

Izrādās šodien ir tāda kā atvērto durvju diena baznīcās. Tāpēc jau arī viņas ir vaļā/ pieejamas apmeklētājiem. Šodien viss ir ļauts, var spēlēt arī ērģeles, žēl šīs tādas ne-darba kārtībā 😦 Sievas ļauj uzkāpt arī baznīcas tornī un zvanīt zvanus. Divreiz nav jāsaka, tornis sasniegts un zvani tiek skandināti.

ne-Valdeķu muiža.

ne-Valdeķu muiža.

p.s. Tā nav Valdeķu muiža, nav svarīgi kāda muiža, galvenais ir labi ceļa biedri!
Uzmanīgi – saudzējiet 1000 un 1 vardulēnu 😉

Kandavā arī tiekam baznīcā, tur tieši jaunieši trennējas dziedāt un spēlēja ģitāru. Protams, apsēdos pēc iespējas tuvāk. Kāds vīrs man norādīja pārsēsties, jo esmu aizņēmis mākslinieku sēžamos. Protams, ievēroju norādījumus un turpināju klausīties …

Tālāk apskatam Pūres muižu, nolaista savā godībā. Tad atvados no velobiedriem un uzreiz dodos uz Tukumu, bet biedri caur Jaunmoku pili. Gadās ķibele, kas atkal saved kopā, Pēteris izlīdz ar rezerves kameru. Tad jau pie Jaunmokām satiekamies un atkliek pievarēt pēdējo posmu līdz Tukums2 dz.stacijai.

Pie otrā apļa top vēl slapjā kopbilde un te atkal atvados braucu uz Tukumus, biedri uz staciju!

Lai labi ripo 😉

Advertisements

2 comments

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s