23.09.2011 : Tīģerkostīmu izmēģinājuma brauciens


2011.gada 23.septembris
Tīģerkostīmu izmēģinājuma brauciens uz Vecāķu pludmali.
Dalībnieki: Sandra, Kristīne L., Jānis Ā., Iluta, Edgars, Māris, Andis, Gints

Nākošajā nedēļā lielais sieviešu pasākums – uzzināt, kas ir sieviešu dievietes Ikšķilē. Ar mazu piebildi, komandām jāierodas tērpos. Un mūsu radošajām personālam ir radusies doma vilkt tīģertērpus, lai piedalītos šajās sieviešu sacensībās. Domāts darīts, bet vēl nodomāts, ka ir jāizmēģina braukt šajos kostīmos.

Tātad šodien tas notiks, kad komandas dāmas ģērbsies tīģeru kostīmā un dosies Rīgas ielās. Maršrutā paredzēts izbraukt līdz Vecāķu pludmalei un atpakaļ.Tas attālums pietiktu, lai noteiktu vai nebūs par aukstu vai karstu tīģer-kostīmos.

Viena dāma – vārdā Ieva – cīnās ar iesnām un boikotē šo pasākumu, tā nu rodas viens brīvs tērps. Tavu nebūšanu – Jānis Ā. nav pierunājams ietērpties šajā tērpā. Beigās metu kūtrumu pie malas un ielienu tīģerī.

Četri mazi tīģerēni.

Četri mazi tīģerēni.

Pavadošais sastāvs arī nokomplektēts, dodamies ceļā. Izbraucam pusi Rīgas un Mežaparku. Es jau jūtos kā tīģeris un pa laikam kādam uzklūpu vai ierūcos ne pa jokam. Tramvaja pasažieriem palaimējās – durvis bija ciet, netiku iekšā.

Un tā sanāk, ka apstājamies pie Rimi – iepirkt apreibinošas vielas un mani atstāj sargāt velosipēdus. Laikam jābūt nedaudz ķertam, lai īsi pirms pulksten desmitiem stāvētu pie veikala tīģera kostīmā.Tāpat jau nestāvēsi. Tad nu spēlēju tīģera lomu līdz galam.

Te ielavos veikalā – pakaitināt apsargu, te atkal izskrienu ārā – pārbaudīt vai visi velo savā vietā. Nāk kāda ģimene. Tēvs saka, ej droši viņš nekodīs. Pienāk puišelis pie manis, paņemu viņu pie rokas un vecāki uztaisa kopbildi. Žēl, man jau neviens bildi nepiedāvāja atsūtīt.

Ko viņi tik ilgi var vazāties pa to veikalu. Domāju pie sevis un joprojām tēloju tīģeri. Nu re kur nāk. Tad var atslābt, lai citi patēlo. Ripinām tālāk. Tiekam Vecāķu pludmalē. Nav ne jausmas kāpēc, bet dzeram kaut kādu vīnu un šampanieti. Vai kādam šodien būtu jubileja, vai vienkārši prieks par 5dienas vakaru!?

Uzreiz nebraucam likt tīģerkostīmus vietā, bet ierosinu izbraukt cauri Vecrīgai. Pašam patīk vēlā vakara stundā izbraukt cauri Vecrīgai. Pārmaiņas pēc paklausīties ļautiņu čalas un izbaudīt Vecrīgas atmosfēru. Par ko tikai mūs nesaukā, gan par kaķiem, gan leopardiem, gan lauvām.

Bet bijām un esam tīģeri.

Lai labi ripo!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s