vilcienos tirgot AIZLIEGTS


kādu laiku atpakaļ vilcienā ievēroju ļoti uzkrītošas reklāmas – “Vilcienā tirgot AIZLIEGTS”. tiešām – nebiju ievērojis (reti izmantoju sabiedrisko transportu, lai gan pēdējā laikā viss mainās) šos tik labi atpazīstamos vilcienu tirgotājus. viņi bija ļoti dažādi, citi tiešām izraisīja nepatiku, bet turpretī dažs labs bija pat ļoti cienījams, kāds ar savu rozīni. kā jau šajā raibajā sabiedrībā iznāk.

iznāku no autoostas un lēnā gaitā dodos uz vilciena staciju. nodomāju, vai tā varētu būt viņa… cita frizūra un tomēr joprojām melnā krāsā. bet, ja arī tā būtu viņa, tad savu gaitu nepaātrinu, ne par to ir šis stāsts. vien iedomājos, ja visa esi melnā, kāpēc Tev ir melns lietussargs – man labpatiktu oranžš, vai kāda cita koša krāsa.

tuvojas Čili Picas lielie-logi, kur redzami tie, kam patīk sēdēt uz “trotuāra”, it kā gribētu tevi uzrunāt… nokāpju tunelī. tas ir salīdzinoši garš, varbūt tāpēc, ka tik taisns un it kā nav nekā. tikai daudzie cilvēki, kas vienmēr kur steidzas.

tuneļa pusceļā stāv trīs mūzikanti iegrimuši savās diskusijās, rosās ap ģitāras somām, vai nu noliek instrumentu, vai gatavojas to izņemt, bet mūzikas skaņas vēl nav.

paiet garām kāda jauna meitene, no neērtās puses, kur pēc idejas nevienam nebija jāiet, tika pārkāpta drošības zona. un tad pašā tuneļa galā stāv kāds kungs ar glāzīti rokā. rada iespaidu, ka nodarbojas ar ubagošanu. ir daudz ubagotāju Rīgas ielās, bet šis liekas pazīstams.

jā… protams, atpazīsta šamā kungā tirgotāju vielcienā. nedomāju, ka tas ir pateicīgākais veids kā nopelnīt sev iztiku – strādāt par tirgotāju vilcienā un tomēr ir daži tik apņēmīgi bijuši un atraduši savu nišu. bet te iznācis jauns noteikums, kas liedzis veikt šo nodarbi. un tagad skatos uz sasniegto rezultātu, cilvēks pakāpies vēl vienu pakāpienu nezināmā virzienā.

varbūt nākošais solis būs pēdējais… /un cilpa savilksies ciešāk/

p.s. nesaku, ka mani būtu iepriecinājuši tirgotāji vilcienā, bet redzot šo piemēru, paliek skumji…

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s