Asfaltam laba saķere…


vispār šis vakars bija paredzēts lielajam ilgajam atspirdzinošajam miegam. bet ir kam ko vajag un pašam arī nemiers neliek mieru.

uzvilku skrituļslidas un devos nelielā pastaigā, lai saldāks miedziņš. satiku kādu domubiedru un tā nemanāmi jau nokļuvām pie Lielupes vidusskolas. Jaunajā sporta “manēžā” jaunatne centīgi spēlēja futbolu. Jau atkal pavīd šī vienkārši-ģeniālā atbilde kā īsināt vasaras vakarus.

saule aiz koku galotnēm un jūrā iekritusi un var jau manīt tumsu. un šoreiz man tikai atpakaļ gaismiņa. vietām ielas tomēr nav izgaismotas un neko nevar redzēt.

zem Lielupes tilta ticami sasniegts maksimālais ātrums 25-30km/h, labi, ka kājas vēl nepadodas. tad nolemjam nebraukt pa Vikingu ielu, jo tur asfalts nav tas labākais. un kā jau ierasts mājupceļš allaž nogurdinošāks. griežam uz Kalpaka prospektu.

biedrs ar velosipēdu visu laiku turās pie brauktuves labās malas, jo parasti izmanto trotuāru. un tad tieši ceļa vidū slida iekļūst asfalta plaisā un iestrēgst… ātrums mazāks nekā zem Lielupes tilta, bet kritiens neizbēgams. labi, ka tomēr sevi piespiedu paņemt un uzvilkt velocimdus. ķeru asfaltu ar abām rokām un tomēr ar kreiso celi, kura kāja apstāja traumēju asfaltu.

pieceļos, it kā viss kārtībā, tāpēc ka perpendikuls (tas par it kā). un turpinu ceļu. tad parauju šortu staru uz augšu un ģībstu – asinis. ātrums tomēr bija pietiekams un asfaltam laba saķere, bet arī rezultāts ceļa galā.

vispār labi, ka nokritu, jo citādi pārāk neapdomīgi braucu. ar skrituļslidām dzīvā satiksmē nemaz nevajadzētu braukt, lai gan ir darīts. bet tas liek padomāt, ka šāds kritiens zem auto būtu vēl ar lielāku “godalgu” sarakstu.

ja pratīšos, tad centīšos braukt kur pienākas… varbūt:))

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s