neplānots? nakts brauciens…


Pienāk vakars un spīd saule.

Vēl pārdomu brīdis – nolemts, jādodas uz staciju nopirkt piecu dienu biļeti vēl vienai nedēļai. bet nebrauks jau uz tuvāko staciju, nedaudz jāparipina.

Pēc stundas un dažām minūtēm esmu Slokas stacijā un tā kā esmu noskaidrojis, ka draugs vēl ir ceļā uz mājām no Kuldīgas velodienas, tad nolemju viņu satikt un kopā braukt māju virzienā.

Nopērku biļeti uz Tukumu, jo iespējams nepagūtu aizbraukt savā gaitā un apskatīt pilsētu pirms satieku draugu. Pusstunda ar vilcienu un esmu jau Tukumā. Lai nebrauktu lieku līkumu, dodos uzreiz uz pilsētas centru. Veiksmīgi pievaru stāvo kāpumu, lai gan jūt, ka pulss uzkāpj augstāk par ierasto.

Noskaidroju, ka draugs vēl nav pat tuvu Tukumam, tāpēc iegādājos kādu našķi un enerģijas avotu veikalā. Tad dodos uz Tukums-2 pusi, kur izbraucu uz Ventspils šosejas.

Jaunmoku pils jau aiz muguras, plānots tikties Pūrē. Tad braucu garām vecajam Kandavas? ceļam, skatos pulkstenī ir nedaudz pāri 21. Iedomājos, ka šis būtu pēdējais brīdis doties atpakaļ uz Tukumu (norāde rāda 14km), lai paspētu uz pēdējo vilcienu. Bet tomēr turpinu ceļu, jo zinu, ka draugs vēl nav braucis garām.

Līdz Pūrei netieku, satieku draugu. Un tad nolemjam neskriet, lai paspētu uz pēdējo vilcienu, bet braukt vieglā gaitā un pašu spēkiem.

Pirmā nopietnā pauze Tukuma Statoilā. Kafijas un ēdam pauze. Steigas jau nekādas un tomēr pulkstenis iet. Ap 23 izbraucam no benzīntanka. Klapkalnciema pagrieziens. Vēl viena pauze – jaunā produkcijas degustēšana un sulas dzeršana.

Nākošā pauze pie lielās priedes Bigauņciemā. Nevaram jau braukt taisni uz mājām – vēl viena pauze pie Jaunķemeru sanatorijas, kur ierīkoti sēra un kalcija avotiņi. Sērs nav ostāms, uzpildu kalcija avota ūdeni.

Bez divdesmit minūtēm divi, esam pie drauga mājām. Nevar draugam atteikt piedāvāt man naksniņas. Tātad naksniņas (otra ēdampauze). Un tad cēlā vientulī vēl viena stunda pluss uz velosipēda un arī esmu nokļuvis mājās.

Iet gulēt ir pārāk bīstami, jo no rīta nevarēs laicīgi pamosties. Bet darbā jau jābūt astoņos no rīta.

Tā man nelielais brauciens top par neplānotu naktsbraucienu (tā pēc acumēra skatot, noripoti savi 100+ kilometri). Pavisam savādāk ir braukt tukšajās ielās.

Ja vien rīt būtu brīva diena 😉

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s