iedod latu… jeb saņēmu SMS – nāc izņem jauno karti…


gribēju rakstīt, kā izņēmu naudu… un atcerējos līdz grīdai banālo frāzi “iedod latu” no filmas “Kolka Cool”

bet stāsts tiešām nav par kino…

saņēmu sms ar uzaicinājumu izņemt bankas karti. tas nekas, ka bankas darba laiks uzrādīts no 8 – 17, kad normāli cilvēki strādā un pelna savu dienišķo iztikšanu!

vispāŗ, kurš izdomāja bankām tādu darba laiku, kad normāls cilvēks uz tām nevar aiziet.

tāpēc palūdzu man jaunizgatavoto norēķinu karti izsniegt citā filiālē ar “normālu” darba laiku, kad parasts mirstīgais var aiziet uz banku. tik tāļu būtu labi.

iepērkos Lielupes MAXIMĀ, gribu norēķināties par pirkumu ar savu veco norēķinu karti, nepietiek līdzekļu, noņemu MAXIMA naudiņas un summa ir 0,93 Ls (piemēram), atkal mēģinu norēķināties ar savu veco norēķinu karti, bankas termināls nepielūdzams – nepietiek līdzekļu.

labi samaksāju ar skaidru naudu.

šodien saņemu naudu un prātā iesēdies, ka norēķinu karte man naudu vairs nedod, tāpēc eju uz bankas filiāli, lai izņemtu skaidru naudu uz pieprasījuma ar pasi zobos. bankas darbiniece brīdina, ka par skaidras naudas izņemšanu jāmaksā komisijas maksa. jautā, kas ar karti, uz ko atbildu, ka termiņš beidzies un ka gaidu, kad saņemšu jauno norēķinu karti.

bankas darbiniece jau sākusi gatavot izmaksas dokumentu, kad man kāds pieklauvē pie “durvīm”! Vai tad mana vecā norēķinu karte ir nederīga, kamēr gaidu jauno! Apjautājos bankas darbiniecei, viņa bija tik laipna, ka atbildēja, ja speciāli neesmu to bloķējis, tad ar šo beigu termiņu veco norēķinu karti varu vēl lietot visu jūlija mēnesi. pati iesaka pārbaudīt vai bankomāts izsniegs “kāpostu”

nepaiet 5 minūtes, kad sieviete un vīrietis ir tikuši galā ar savām bankas automāta manipulācijām. saspiežu pogas un re “kāposts” jau rokās!

vakarā pats rakstu maksājuma uzdevumus, dīvaini – nupat veidotie maksājuma uzdevumi pazūd. atkal taisu jaunu – atkal pazūd. izrādās, jau ir nākošā diena un strādāju ar veco atlases nosacījumu – iepriekšējās dienas datumu. tagad man ir par vienu maksājumu vairāk. tātad divreiz pārskaitītos naudas līdzekļi, ja vien pietiktu līdzekļi …

šodien vakardien – ne bankas dienas… man ar bankām nesaskan…
vispār nav izdevīgi kādam naudu pārskaitīt, it sevišķi piektdienas vakarā, jo tad nauda tiek iesaldēta uz ilgāku laiku.
var jau būt, ka ir kas mainījies, bet parasti paiet kādas dienas līdz nauda sasniedz adresātu.

iesaku maksāt skaidrā…

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s