25.oktobris – piektdiena klāt


Piektdiena klāt! Prieks kur tu rodies (izsens teiciens no skolas laikiem). Ar katru dienu agrāk darbā. Mērķis, atrast pareizo ceļu un izbraukšanas laiku, lai pagūtu uz plānotajiem angļu valodas kursiem, kas sākas plkst.8:00 no rīta!

Šodien neticami veikla darba diena. Rīgā jau laicīgi. Savas 20 minūtes nācās gaidīt kamēr atvērs Maximu, lai tiktu pie ikdienas “dozas”. Tātad tīri teorētiski būtu paguvis ierasties darba vietā un sagatavoties kursiem. Lai gan kādas 10-15minūtes vēl jāpieliek klāt.

Darbi sokas. Nenāk miegs. Darba dienas beigas. Plāns ir gaužāmi vienkāršs. Iepirkties, paēst vakariņas un doties nakts braucienā. Bet vienam pašam vizināties? Jau katru dienu viens pats vizinos abos virzienos. Gribas kompāniju. Bet kā saprast, nav pa ceļam.

Arī romantiskais kino izpaliek. Skatos vēsturisku filmu. Un graužu baltmaizi.
Lai arī esmu pabijis veikalā, netiku ne pie kā ko uzgrauzt pie kino lentas. Godīgi sakot, turpinās taupības režīms jeb spēle “Izdzīvosi?” ar piecīti līdz algas dienai!

Nekas jau cits neatliks. Lai gan varētu atņemt nolikto rezervi, bet zināmu apsvērumu dēļ, to nedaru. Varētu iztērēt dāvanu karti, bet gribu tomēr dāvanu. Varētu pieprasīt izmaksāt atlikušo haltūras maksu, bet negribu uzstāt. Tātad tā ir paša izvēle – negrauzt prjaņikus vai končas, vai saulespuķes – aha, ir taču ķirbju sēklas! Redz kā! Jautājums atrisināts.

Saucas atrodi piektdienās kādu viena paša nodarbi. Jo nekad nezini vai būs kāds, kas gribēs iziet ielās…

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s